consilier financiar

creativ youth evolution srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica potentialii clienti prin prospectare continua - telefonica si pe teren
Ofera consultanta clientilor, prezinta solutii si incheie contracte
Identifica nevoile clientilor si prezinta acestora oferta de produse si servicii
Actioneaza in sensul cresterii bazei proprii de clienti
Realizeaza target-ul de vanzari
Dezvolta relatiile cu clientii corespunzator strategiei si planificarii de vanzari
Intocmeste rapoarte legate de activitatea de vanzare (tg vanzari, intalniri cu clienti, etc.)
Mentine relatie cu clientii, gestioneaza portofoliul de clienti
Participa la programele de training

CERINTE

Persoana dinamica, dornica sa se dezvolte profesional
Capacitate de organizare si planificare,
Orientata catre rezultate,
Personalitate placuta cu foarte bune abilitati de comunicare si relationare,
Te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul.
Experienta in vanzari de minim 1 an, experienta in vanzari directe este un avantaj dar nu o conditie.

BENEFICII OFERITE

Venituri motivante
Evolutie in cariera prin dezvoltare profesionala si personala
Traininguri de produs si pentru dezvoltarea competentelor specifice activitatii de vanzari
Mediu de lucru profesionist
Program flexibil
Parte dintr-o echipa recunoscuta pentru calitate si seriozitate.

consultanta in afaceri si manangement,recruteaza pentru domeniul bancar, lider de piata