Consilier Financiar

CREDO-AGENT DE ASIGURARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va invitam sa va alaturati echipei noastre pe pozitia: CONSILIER FINANCIAR

Responsabilitati:
*Promovarea produselor financiare Alico Asigurari Romania SA - MetLife Inc.;
*Participarea la sesiunile de instruire organizate de companie
*Atingerea targetelor de vanzari lunare/trimestriale/anuale;
*Activitati organizatorice si administrative.

CERINTE

* Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitate de asimilare cunostinte;
* Experienta in vanzari asigurari constituie un avantaj;
* Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
* Atitudine proactiva si orientare catre client.

Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
* Cursuri de specialitate sustinute de traineri LIMRA;
* Platforma de studiu pentru cursurile IMA;
* Venituri corelate cu rezultatele, comisioane si bonusuri de cel mai inalt nivel;
* Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul unuia dintre cele mai puternice grupuri financiare din Romania;
* Posibilitate de a promova in cariera.

INTERMEDIERE SERVICII DE ASIGURARI DE VIATA SI PENSII PRIVATE