Consilier financiar

Companie bancara

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
Daca esti o persoana:
• Dornica sa-si cladeasca o cariera financiar-bancara,
• Organizata si orientata catre rezultate,
• Cu foarte bune abilitati de comunicare,

te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul.

DESCRIEREA COMPANIEI:

O subsidiara a Banca Comerciala Romana S.A. BCR Banca pentru Locuinte S.A. s-a infiintat in iulie 2008, avand un capital social de 70.000.000 RON si fiind prima subsidiara total integrata a grupului BCR. Actionariatul BCR Banca pentru Locuinte SA, este compus din: 1. Banca Comerciala Romana S.A.- 80% capitalul social 2. Bausparkasse der Österreichischen Sparkassen Aktiengesellschaft - 20% din capitalul social.
Produsele de economisire- creditare oferite de BCR Banca pentru Locuinte S.A. sunt o varianta profitabila si sigura de a economisi bani si de a beneficia de un credit cu costuri reduse in domeniul locativ.

CERINTE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
• Identifici potentiali clienti prin prospectare continua - telefonica si pe teren
• Consiliezi clientii in alegerea produselor BCR Banca pentru Locuinte si inchei contracte de economisire-creditare,
• Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti ai BCR Banca pentru Locuinte.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in urma interviului.