CONSILIER FINANCIAR

DIAMANT 2000

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea potentialilor clienti pentru sistemul de economisire si creditare
- Identificarea nevoilor de finantare ale clientilor;
- Suport acordat clientilor in alegerea celei mai potrivite solutii de economisire-creditare
- Produs financiar modern;

CERINTE

- Experienta in vanzari sau in domeniul financiar-bancar
- Aptitudini bune de comunicare, orientare catre client;
- Flexibilitate, dinamism, creativitate, putere de convingere;
- Dorinta de afirmare in mediile financiare;
- Cunostinte PC (Office)

BENEFICII OFERITE

- Comision atractiv din vanzari
- Posibilitati rapide de promovare
- Traininguri gratuite de aprofundare a produselor si a tehnicilor de vanzare si negociere
- Munca intr-o echipa dinamica si flexibila
- Oportunitatea de a demara o cariera in conditii foarte avantajoase;

Persoana de contact: Mihail Dinu - 0722.592.763

Suntem o societate specializata in operatiuni de leasing, finantarea in sistem factoring si acordarea de credite.
Serviciile noastre se adreseaza clientilor persoane fizice, companiilor mici si mijlocii dar si persoanelor fizice autorizate sau juridice