Consilier Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

- prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor;
- realizarea obiectivelor stabilite de catre companie.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Flexibilitate, capacitatea de a asimila cunostinte;
Experienta in vanzari constituie un avantaj;
Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
Atitudine proactiva si orientare catre client;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- venituri fixe garantate, comisioane si bonusuri
- posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala;
- training-uri si programe de dezvoltare performante;
- mediu de lucru profesional;
- management experimentat.