Consilier Financiar

Neculau Claudiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
- promoveaza produsele bancii
- identifica si consiliaza clientii
- analizeaza necesitatile clientilor
- incheie contractele de economisire -creditare

CERINTE

Cerinte:
- atitudine pozitiva, comunicativ, increzator;
- adaptabil, convingator, amabil, dinamic, ambitios, perseverent;
- usurinta de a stabili relatii interumane noi;
- dorinta de a face cariera in domeniul bancar;
- abilitati foarte bune de prospectare a pietei si construire de retele de contacte;
- spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
- perseverenta in atingerea obiectivelor;
- capacitate acumulare cunostinte noi;
- munca in echipa;
- adaptabilitate la cerintele bancii si ale clientilor.

Nu se cere experienta, dar vom incerca sa contactam toti candidatii, care ulterior vor fi supusi unei perioade de proba

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonus):
- pregatire intensiva gratuita;
- castiguri motivante;
- bonusuri in functie de realizari.

DESCRIEREA FIRMEI

intremDescrierea firmei:
Banca cu capital romano-germano-austriac, cu experienta de peste 70 de ani in domeniul locativ, lider in Romania si Europa de Est in domeniul economisirii si creditariii