Consilier Financiar

KD Asigurari S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- este ambitios, tenace
- ii plac banii si este dispus sa faca efort pentru a-i obtine;
- este comunicativ, sociabil, relationeaza usor.
- creaza si dezvolta relatii cu clientii;
- gestioneaza un portofoliu de clienti;
- promoveaza produsele si serviciile companiei.

CERINTE

Atitudine pozitiva,deschisa spre nou, initiativa;
Deschidere pentru activitate in echipa;
Felxibilitate, dinamism, disponibilitate pentru munca si creativitate;
Deschidere catre oameni;
Dorinta de a acumula experienta si de a promova.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea unei cariere de succes intr-o companie multinationala.
Munca intr-o echipa dinamica si flexibila;
Training calificat gratuit.
Instruire permanenta pe perioada de lucru

KD LIFE ASIGURARI SA, membru a KD GROUP SLOVENIA, a intrat din anul 2007 intr-o noua etapa de dezvoltare. In vederea extinderii companiei pe piata romaneasca,suntem in cautare de Consultanti Financiari, interesati de un parteneriat real cu KD LIFE ASIGURARI.