Consilier Financiar

POPA COSMIN-RĂZVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Identifici potentiali clienti
• Consiliezi clientii in alegerea produselor si inchei contracte,
• Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti .

CERINTE

Candidatul trebuie sa aiba abilitati de :
-comunicativ,
-sociabil,
-organizare,
-coordonare a activitatilor,
-atitudine pozitiva,
-entuziasm,
-motivatitie si perseverenta in atingerea obiectivelor.

Persoanele care au cod RAF si care au mai lucrat in asigurari, detin un avanjaj.

BENEFICII OFERITE

- Pregatire permanenta suportata de companie;
- Salariul este motivant si nelimitat corelat cu realizarile lunare;
- Diverse concursuri obtionale;
- Posibilitatea de a te dezvolta ,atat profesional ,cat si social.

DESCRIEREA FIRMEI

Sa lucrezi alaturi de noi inseamna:
Sa faci parte din echipa celei mai dinamice companii de asigurari de viata din Romania
Sa fii stimulat si recompensat pentru performanta ta;
Sa beneficiezi de training si coaching oferite de traineri certificati LIMRA, cea mai prestigioasa asociatie profesionala din lume in domeniul asigurarilor de viata;
Sa dispui de cel mai extins portofoliu de produse si servicii financiar-bancare ce se adreseaza nevoilor de protectie si siguranta financiara;
Sa ai oportunitati de crestere in cariera;
Sa ai venituri importante.

Si multe alte lucruri bune pe care te invitam sa le descoperi chiar tu!
Pentru a te alatura echipei noastre ai nevoie de:
Dedicare, implicare, comportament etic;
Abilitati de comunicare si persuasiune;
Atitudine pozitiva;
Perseverenta;
Disponibilitatea de a cunoaste oameni noi si de a interactiona cu ei;
Dorinta de a te dezvolta continuu.