Consilier Vanzari

creativ youth evolution srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilier Vanzari, experienta in vanzari minim 12 luni:
Identifica potentialii clienti prin prospectare continua - telefonica si pe teren
Ofera consultanta financiara clientilor, incheie contracte
Dezvolta portofoliul de clienti, urmareste atingerea target-ului de vanzari
Mentine relatia cu clientii, gestioneaza portofoliul de clienti

CERINTE

Consilierul in Vanzari are:
- integritate morala
- excelente abilitati de comunicare
- excelente abilitati de prezentare
- este implicat activ in procesul de vanzare
- este o persoana dedicata, motivata si cu un puternic simt al responsabilitatii si seriozitatii.
- dorinta de autodepasire si interes in dobandirea de experienta in consultanta financiara
- interes si orientare in oferirea de servicii de calitate si de performanta
Orientat catre rezultate, proactiv, cu initiativa
Este creativ, entuziast, onest, dinamic, adaptabil la
schimbari si dornic sa lucreze intr-un mediu care presupune provocare si competitie continua
- Este o persoana echilibrata, dinamica, perseverenta, ambitioasa profesional
- Lucreaza bine in echipa, pune valorile companiei si echipei mai presus de
interesul personal;
- Are capacitate de organizare si planificare, responsabil
- Empatizeaza cu usurinta cu clientii, orientat catre rezultate
- Are abilitati de comunicare si relationare foarte bune

BENEFICII OFERITE

Venituri motivante
Instruire continua privind serviciile bancare, dezvoltarea competentelor in vanzari, training de produs
Evolutie in cariera prin dezvoltare profesionala si personala
Mediu de lucru profesionist
Parte dintr-o echipa recunoscuta pentru calitate si seriozitate.

Te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul.

Persoanele selectate vor fi contactate pentru programarea unui interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

consultanta in afaceri si manangement