CONSILIER ECONOMIC

Phoenicia Hotels SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cu ocazia deschiderii noului Hotel Phoenicia Express****, Phoenicia Grand Hotel angajeaza Consiler Economic.
- urmarire /evidenta venituri, cheltuieli
- facturare, urmarire incasari, emitere chitante fiscale,emitere OP
-programari / realizari / urmariri plati curente;
-realizare rapoarte financiare , analiza financiara
-gestionare bugete interne;
-realizare proiectii financiare, plan de afaceri

CERINTE

Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu clientii, cat si cu colegii
Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii
Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
Asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate
Gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt
Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe

BENEFICII OFERITE

Asiguram cazare pentru provincie.
Posibilitatea de dezvoltare a carierei profesionale;
Mediu de lucru modern, echipa de lucru tanara si dinamica.

Phoenicia Grand Hotel face parte din grupul de firme Perla Majestic,grup cu hoteluri cu traditie, cunoscute prin standardele inalte ale serviciilor oferite,
ce cuprinde hotelurile Majestic Mamaia, Perla Mamaia, Select Mamaia, Majestic Olimp, Majestic Jupiter.

Phoenicia Grand Hotel s-a deschis in septembrie 2005 si este unul dintre cele mai mari hoteluri de 4* din Romania.

Pentru mai multe detalii va invitati sa vizitati site-ul nostru www.phoenicia