Consilier Dezvoltare Retea

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste activitatea partenerilor Dacia, Renault, Nissan si realizeaza analize privind rezultatele;
- Propune partenerilor, in urma analizelor de business management, implementarea de planuri de actiune;
- Participa la studii privind investitiile pentru dezvoltarea retelei;
- Gestioneaza si analizeaza cererile potentialilor parteneri Dacia, Renault si Nissan;
- Mentine relatia cu agentii Dacia, Renault si Nissan si propune solutii pentru cresterea rentabilitatii retelei.

CERINTE

- Absolvent/(a) de studii superioare, de preferinta studii economice;
- Minim 2 ani experienta pe un post similar;
- Excelente cunostinte de limba franceza sau limba engleza;
- Buna cunoasterea a mediului economic;
- Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office (Word, Excel);
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Persoana organizata si riguroasa;
- Bune abilitati de negociere;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru international;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial competitiv.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.