Consilier de vanzari - magazin imbracaminte dama - Dorobanti

CUPOLA EXPERT CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
- Intampina, comunica si relationeaza cu clientii din magazin intr-o maniera calda, amabila si prietenoasa
- Informeaza si consilieaza clientii in achizitionarea produselor din magazin
- Gestioneaza stocul de marfa existent si comenzile
- Asigura un nivel ridicat de servicii in interiorul magazinului
- Mentine standardele de visual, ordinea si curatenia in magazin
- Promoveaza imaginea si produsele companiei
- Prezinta in detaliu produsele comercializate
- Identifica necesitatile clientilor prin ascultare activa
- Are cunostinte de baza de contabilitate

Diponibilitate: Urgent
Tipul magazinului: Haine de lux pentru dame
Locatie: Calea Dorobantilor

CERINTE

- Pasiune pentru moda si simt estetic dezvoltat
- Orientare catre client si nevoile acestuia
- Flexibilitate si perseverenta
- Seriozitate, responsabilitate si implicare
- Abilitati bune de comunicare
- Experienta in vanzari reprezinta avantaj, dar nu este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv + bonusuri in functie de experienta si performanta