Consilier de Credit - Broker de Credite

S.C. ALL TRUST CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea produselor catre potentiali clienti
- Atragere de noi clienti si promovarea ofertelor de credite ale bancilor partenere.
- Consilierea clientilor din portofoliul firmei in alegerea celei mai potrivite variante de creditare - credite de nevoi personale,credite imobiliare etc
- Colectarea actelor necesare intocmirii dosarului de credit
- Analiza si verificarea dosarelor de credit conform procedurii de lucru
- Stabilirea intalnirilor cu clientii la sediul firmei lor
- Mentinerea unei bune relatii de comunicare cu angajatii bancilor partenere

CERINTE

- orientare catre client(EXPERIENTA in ASIGURARI reprezinta un REAL AVANTAJ)
- spirit de echipa
- abilitati de comunicare
- operare PC (Word , Excel)
- cunostinte generale in domeniul financiar - bancar
- dinamism

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
-Salariu fix 100-300 Euro plus comision
-Telefon de serviciu
-Laptop
-Masina de servici
-Training de specialitate
-ALL TRUST isi dezvolta echipa si in prezent recruteaza CONSILIER DE CREITE in vederea formarii acestora ca specialisti pentru ocuparea unor pozitii ierarhice superioare in cadrul companiei.

Compania All Trust Consulting activeaza si pe piata imobiliara bucuresteana dezvoltandu-se odata cu piata si cunoscand recunoasterea in domeniu datorita profesionalismului, seriozitatii si serviciilor de calitate oferite.
Obiectivul primordial al companiei noastre este de a avea un numar cat mai mare de clienti multumiti.
Angajamentul nostru este acela de a oferi clientilor un serviciu la standarde profesionale atat in ceea ce priveste calitatea cat si preocuparea permanenta de dezvoltare si adaptare la cele mai exigente cerinte.
Strategia pe termen mediu si lung a companiei cuprinde proiecte de dezvoltare ce au in vedere abordarea de noi piete si in afara Capitalei, fapt care ne face sa privim cu incredere spre viitor.