Consilier Credite Ipotecare, Vanzari Directe

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

- Prospectarea pietei in vederea identificarii clientilor;
- Prezentarea si promovarea produselor de creditare ipotecara;
- Realizarea obiectivelor de vanzari stabilite;
- Identificarea nevoilor clientului si prezentarea solutiilor cele mai potrivite;
- Oferirea de consultanta clientilor pentru intocmirea dosarelor de creditare;
- Mentinerea relatiei cu notarii in vederea acordarii creditelor catre client;
- Mentinerea relatiei cu toate departamentele implicate in procesul de acordare credite.

CERINTE

- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
- Proactivitate si initiativa;
- Atentie la detalii, buna organizare si capacitate de concentrare;
- Bune abilitaţi de comunicare, flexibilitate si atitudine pozitiva;
- Orientare catre rezultate si rezolvarea problemelor;
- Integritate si dedicare;
- Cunostinte operare Microsoft Office (Excel, Word, Power Point);
- Limba engleza nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, alcatuit din salariu fix si bonusuri substantiale in functie de rezultate;
- Participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala;
- Reale posibilitati de dezvoltare profesionala, lucrul intr-un mediu competitiv.

Recrutam Consilier Credite Ipotecare, Vanzari Directe pentru clientul nostru - companie financiara nonbancara de top.

Qualia (www.qhr.ro) este compania de recrutare si executive search care se distinge prin eficacitatea si calitatea serviciilor sale.
Clientii nostrii, lideri pe diverse segmente de piata, ne-au ales pentru pasiunea, profesionalismul si entuziasmul cu care livram rezultate imediate la un inalt nivel etic.