Consilier credite ipotecare

APT RESOURCES & SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilieaza clientul in vederea obtinerii creditului dorit
- Creaza profilul clientului si personalizeaza solutia in functie de nevoile lui
- Intocmeste documentatia dosarului de credit
- Mentine relatiile cu clientii din portofoliu
- Utilizeaza la maxim recomandarile primite si identifica surse noi de clienti
- Ofera consultanta post-vanzare
- Dezvolta permanent portofoliul de clientii
- Urmareste schimbariile de pe piata de credite ipotecare

CERINTE

Experienta minima pe o pozitie (preferabil de vanzari) in domeniul financiar-bancar
Orientare spre client
Integritate, initiativa si creativitate
Lucru in echipa
Adaptabilitate si rezistenta la stres
Carnet de conducere categ. B
Disponibilitate la deplasare

BENEFICII OFERITE

Pachetul de beneficii:

Salariu si comision de vanzare
Laptop
Training-uri de specialitate
Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un domeniu de viitor

Contact: georgiana.nicolae@apt.ro

Compania noastra imbina experienta, expertiza, managementul activ si cultura creativa. Asiguram clientilor nostri know-how-ul si cunoasterea pietei din Romania pentru a ajuta dezvoltarea unui proiect de succes. Forta companiei APT Resources & Services consta in insasi echipa si in devotamentul ei pentru a oferi de fiecare data cele mai bune performante. Domeniile noastre de specialitate se incadreaza in servicii profesionale de resurse umane, incluzand recrutare & selectie de personal si consiliere in cariera.