Consilier Comercial Piese de Schimb Itinerant

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati ale Consilierului Comercial Piese de Schimb Camioane Renault vor fi:

- prospectarea pietei si identificarea de noi clienti;
- promovarea si vanzarea produselor si a serviciilor oferite de firma: piese de schimb, anvelope, servicii de atelier;
- fidelizarea clientilor.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Profil comercial
- Spirit de initiativa
- Simt organizatoric deosebit
- Persoana deschisa, comunicativa, autonoma

Cerinte:
- Studii tehnice (superioare sau medii);
- Experienta in vanzare de piese de schimb sau accesorii auto reprezinta un avantaj;
- Cunostinte operare calculator: MS Office - bine;
- Limba franceza - bine.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv si posibilitati de formare si dezvoltare profesionala.

IPSO SA, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Automobile Renault, Dacia si Nissan
Renault Trucks
Utilaje Agricole John Deere, Kuhn si Westfaliasurge
Mai mult de 560 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in servciul clientilor sai.