Consilier clienti - Bucuresti Vest

ArenaJobs (bucuresti@arenajobs.ro)

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o firma internationala activa in Romania de 5 ani ,producatoare de prefabricate industriale si civile, parte a unui mare grup italian, cautam candidati pentru postul de consilier clienti.
Persoana selectata va desfasura un proiect de 2 luni in care targetul este de a contacta telefonic clienti si prospect (arhitecti) . Contractul este printr-o agentie de munca temporara.
Locul de munca este in Bolintin, se asigura transport de la statia de metrou Pacii (Bucuresti vest). Programul de lucru este full-time.
Remunerare neta: 1200 RON

CERINTE

Cerinte:
- absolvent al Facultatii de Arhitectura/Constructii
- disponibilitate imediata de incepere a activitatii : 1 Martie
- disponibilitate de lucru pentru un proiect pe o perioada determinata ( 2 luni)
- mobilitate pana la metrou ( Pacii)
- cunoasterea limbii engleze (nivel mediu)

BENEFICII OFERITE

Transport gratuit de la statia de metrou Pacii pana la punctul de lucru.

ArenaJobs este o firma internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.