Consilier Clienti In Asigurari

pintilieinsurance

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te invitam sa faci parte dintr-o echipa tanara, entuziasta si dinamica, sa-ti desfasori activitatea intr-un mediu de lucru lipsit de stres si sa-ti dezvolti abilitatile de comunicare si modul de gandire alturi de noi.

Responsabilitatile noului coleg vor fi:
- informarea directa sau telefonica a clientilor cu privire la serviciile oferite de firma si a ofertei societatilor de asigurari colaboratoare;
- incheierea politelor cerute de client;
- preluarea si distribuirea comenzilor telefonice catre brokerii de pe teren;

Program de lucru
L-V after-hours: 18:00-23:00
Sambata: 10:00 - 18:00
Duminica: 10:00 - 16:00
program 3 Week-end-uri pe luna din 4

CERINTE

Cerintele postului sunt:
- punctualitate;
- bunavointa si spirit de echipa;
- seriozitate;
- flexibilitate;
- optimism;
- calm si rabdare.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant cu reevaluare periodica in functie de performante.

Principalul jucator de pe piata de asigurari ONLINE din Romania.

www.rca-ieftin.ro