Consilier clientela - Portugheza

Webhelp Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

In urma unui training specializat, vei dobandi toate cunostintele necesare pentru a:
- raspunde cererilor clientilor din strainatate
- prelua comenzi
- oferi informatii intr-o maniera profesionala
- acorda asistenta si consiliere clientilor in utilizarea serviciilor
- rezolva reclamatiile clientilor

CERINTE

- Cunosti foarte bine limba portugheza (scris si vorbit)
- Ai excelente abilitati de comunicare si interrelationare
- Ai cunostinte de baza de operare PC/Internet
- Esti atent la detalii
- Iti doresti sa lucrezi cu clienti din strainantate si sa iti imbunatatesti nivelul limbii straine vorbite
- Iti place sa lucrezi in echipa si esti proactiv

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Pachet salarial motivant (salariu, bonus lunar de performanta, bonuri de masa)
- Training specializat asigurat de societate
- Posibilitatea de a lucra part time

WEBHELP este un grup francez specializat in gestiunea relatiei cu clientii (gestiunea mailurilor, scrisorilor, apelurilor emise/receptionate, chat) avand 7700 de angajati in 21 de centre de contact situate in Romania, Franta, Maroc.

Grupul WEBHELP este certificat NF 345, ISO 9001 si LRS (Label de la Responsabilité Sociale).

In plina dezvoltare, WEBHELP continua sa-si mareasca echipele promovand o politica de satisfactie a clientilor si a angajatilor. WEBHELP a fost clasat pe locul 1 in topul celor mai dinamice 500 de companii din Europa de catre BusinessWeek.

Tehnologia avansata, infrastructura de inalta fiabilitate dar si atentia acordata calitatii serviciilor fac din WEBHELP o companie de top. Politica de resurse umane este orientata spre formare continua, motivare si suport permanent pentru colaboratorii sai, garantand prin aceasta performanta si calitatea.