CONSILIER CLIENTELA PERSOANE FIZICE

BRD - Groupe Société Générale

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniul de activitate:
Comercial, Servicii Front Office

Misiune:
Dezvolti direct relatia comerciala cu clientii si prospectezi piata clientilor persoane fizice

Principalele responsabilitati:
-Oferi consultanta clientilor din potofoliu
-Identifici oportunitati de vanzare a produselor si serviciilor bancii pentru segmentul retail
-Pregatesti, analizezi si gestionezi dosarele de credit
-Analizezi piata si identifici clientii potentiali

CERINTE

-Studii superioare economice
-Minim 2 ani experienta in vanzari
-Limba franceza si/engleza-nivel bun

BENEFICII OFERITE

Daca esti o persoana cu abilitati comerciale, tenace, cu initiativa, te asteptam in echpa noastra!

Inscriere: www.brd.ro

BRD - Groupe Société Générale este a doua banca romaneasca, dupa activele bancare.

Cu o capitalizare de 3,5 miliarde euro la sfarsitul lunii aprilie 2006, BRD - Groupe Société Générale detine prima pozitie, conform acestui indicator, intre societatile din domeniul financiar, listate la Bursa de Valori Bucuresti si a doua pozitie dupa acelasi nivel al capitalizarii bursiere daca luam in considerare toate companiile listate la BVB, indiferent de domeniu.