Consilier clientela

BETAROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

- Contactarea clientilor si programarea intalnirilor ;
- Primirea clientilor, prezentarea in mod profesional a produselor, avantajelor si beneficiile colaborarii ;
- Construirea si dezvoltarea impreuna cu agentul de teren a unui portofoliu de clienti ;
- Pregatirea pentru agentul de teren a traseului de vizite in Bucuresti catre clientii identificati si insotirea acestuia la vizite ;
- Gestionarea clintilor atrasi in portofoliu, prin buna consiliere, operativititate eficienta ;
- Predarea comenzilor catre distribuitori ;
- Intocmirea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata ;

In cadrul companiei noastre sunt apreciate performanta, implicarea, abilitatile de leadership, proactivitatea, dar mai ales valorile umane. Oamenii reprezinta cel mai important atu al companiei.

CERINTE

CERINTE:

- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- Orientare catre client
- Bune abilitati de lucru pe calculator (Microsoft Office)
- Capacitate foarte buna de asimilare a informatiilor
- Toleranta la stres
- Cunostinte de limba engleza – constituie un avantaj
- Disponibilitate de deplasare pe teren ocazional.
- Deschis la provocările profesionale.

USI365 este lider pe piata din Romania in comercializarea unei game complete de usi.