Consilier/Broker/Agent vanzari imobiliare/Director de echipa

EXCLUSIVE PROPERTY REAL ESTATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te consideri o persoana cu initiativa si cauti un mediu profesionist in care sa te desfasori? Poti ajunge in locul potrivit !

Departamentul rezidential este in proces de dezvoltare si are disponibile 9 posturi pentru zone precum:Dristor,Titan,Piata Iancului,Pantelimon,Tineretului,Domenii.

Departamententul specializat in spatii comerciale are disponibile 4 posturi

Departamentul specializat in tranzactii cu spatii de birouri cauta 3 noi membri

▪ Prospectarea pieţei imobiliare
▪ Intermedierea tranzacţiilor imobiliare
▪ Identificarea şi implementarea celor mai bune soluţii pentru clienţi
▪ Organizarea şi urmărirea întregului proces de tranzacţionare (negociere, documente necesare, soluţii de finanţare etc.) până la finalizarea sa
▪ Administrarea bazei de date cu proprietăţi
▪ Vizionarea imobilelor;
▪ Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispoziţie
▪ Raportarea activităţii

CERINTE

▪ Experienta in domeniul bancar, asigurari, vanzari servicii, imobiliare
▪ Cunostinte avansate de operare PC
▪ Comunicare eficienta cu cei din jur
▪ Interactivitate si colaborare cu alte persoane pentru atingerea unui scop comun
▪ Transmiterea de cunostinte altor persoane, ascultare proactiva
▪ Determinare, spirit de raspundere, gandire analitica
▪ Persoana dinamica, sociabila si motivata
▪ Capacitate de valorificare a oportunitaţilor de vanzare

BENEFICII OFERITE

▪ Sediu reprezentativ in zona Piata Iancului(metrou)
▪ Mediu de lucru dinamic şi motivant
▪ Laptop
▪ Telefon mobil
▪ Masina (in functie de rezultate)
▪ Posibilitate de promovare
▪ Pachet compensatoriu motivant

Compania Exclusive Property Real Estate ofera servicii de consultanta,intermediere si in principal reprezentare imobiliara,consultanta financiara pe toate segmentele de piata respectiv: rezidential, birouri, industrial, comercial si terenuri. Ne propunem sa construim parteneriate pe termen lung bazate pe incredere, competenta, creativitate si profesionalism in cadrul colectivului si a partenerilor strategici. Investim permanent in programe de dezvoltare personala si profesionala pentru ca ne dorim personal pregatit si clienti care sa recunoasca cu usurinta calitatea serviciilor noastre.