CONSILIER ASIGURARI

BCR ASIGURARI DE VIATA SA AGENTIA BOTOSANI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea serviciilor financiare oferite de companie;
consultanta;
incheiere contracte;
service.

CERINTE

Abilitati excelente de comunicare, negociere, persuasiune, tenacitate, atitudine pozitiva;
Capacitatea de a asimila cunostinte, motivare,flexibilitate, rezistenta la stres;
Atitudine proactiva, orientare spre rezultate, atingerea obiectivelor, orientare catre client.
Experienta in vanzari constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea unei cariere de succes in domeniul financiar;
Cursuri de specialitate oferite de traineri LIMRA;
Venituri fixe garantate, comisioane si bonusuri;
Posibilitatea de a promova in cariera.

BCR Asigurari de Viata, companie membra a Grupului Banca Comerciala Romana,beneficiind de puterea financiara, integritatea, profesionalismul si cultura organizationala a Grupului BCR,se impune prin servicii superioare calitativ, caracterizate printr-un inalt grad de profesionalism. Misiunea BCR Asigurari Viata este de a oferi solutii eficiente de protectie si economisire, sprijinindu-si clientii in rezolvarea prioritatilor majore: protectia familiei; securitatea financiara si pastrarea standardelor de viata; continuarea si securitatea intereselor de afaceri.