Consilier/Agent Imobiliar

ELTEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti un broker cu experienta si doresti sa ai acces la mii de proprietati, sa te alaturi unei echipe de profesionisti in domeniul imobiliar si esti motivat de venituri potentiale peste medie facand parte dintr-o echipa tanara te asteptam in echipa noastra!
Cerintele minime sunt: capacitate de organizare si planificare, preferabil cunoasterea unei limbi straine, persoana independenta, ambitioasa, determinata, perseverenta si muncitoare.
Cautam profesionistii in imobiliare, sau persoane dispuse sa invete de la cei mai buni pentru a se perfectiona!

CERINTE

tii oferim toate uneltele necesare unui Consilier Imobiliar de succes:
- Telefon mobil
- P.C.
- Comision 50% din incasari
- Contract individual de munca
- Mediu de lucru tanar, dinamic, profesionist
- Baza de data cu Exclusivitati

Responsabilitatile viitorului angajat:
- Negocierea cu clientii;
- Mentinerea relatiei cu clientii
- Colectare de informatii legate de piata imobiliara;
- Intermediere tranzactii imobiliare.

Compania unde promovarea se face pe abilitati si nu cunostinte.