Configuration Manager

TOTALSOFT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Minim 3 ani experienta in dezvoltare
- Experienta in realizarea de kit-uri in InstallShield.
- Cunostinte despre utilizarea unui sistem de control al versiunilor (SourceSafe, sau altele)
- Notiuni de baza in programarea in .NET (C#, ADO.NET)
- Cunoasterea unui limbaj de scripting si/sau windows shell scripting constituie un avantaj.

Companie romano-americana infiintata in anul 1994 ce numara la aproape 14 ani de la lansare o echipa de peste 400 de specialisti in domeniul IT.

Suntem cel mai important furnizor de solutii business din Romania. Principalele produse sunt destinate: gestionarii intregii activitati a unei organizatii (ERP), managementului resurselor umane si salarizarii, project managementului, managementului activitatii medicale, leasing si a activitatii de distributie in domeniul farmaceutic etc.

Suntem compania care a adus managementul de proiect in Romania prin sistemul Primavera si, tot noi, am dezvotat primului sistem de e-procuremment din Romania (www.e-licitatie.ro)