CONFECTIONERE si MODELIERE

SC YOKKO FASHION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Executie operatii complexe la masina simpla (1ac) si/sau triplock (masini Brother si Juki) pe faze lucru a unei game diverse de produse dama, cu un nivel maxim de calitate si eficienta;
• Salarizarea se face conform normei realizate, in acord individual.

CERINTE

• Experienta minim 2 ani in confectionarea articolelor de dama;
• Cunoasterea detaliata a produselor de imbracaminte pentru femei pe faze de lucru, cu precadere sacouri de lux si rochii;
• Cunostinte tehnice despre comportarea materialelor textile si a intariturilor in procesele de taiere, calcare si de coasere;
• Persoana integra, responsabila;
• Simt de raspundere dezvoltat si implicare in toate fazele de creatie;
• Spirit de observatie dezvoltat, umor, atentie pe detaliu si calitate;
• Flexibilitate, creativitate si operativitate in lucrarile efectuate;
• Autocontrol si stabilitate emotionala;
• Atent la detalii, ambitios, autodidact;
• Rezistenta in conditii de stres;
• Flexibilitate in acomodarea cu specificul firmei;
• Bune abilitati de comunicare;
• Abilitatea si disponibilitatea speciala de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

-salariu 1400-1800 lei
-bonuri de masa
-decontare transport
-prime sarbatori