Confectionera

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate de munca specifica intr-o fabrica de confectii.

CERINTE

-Persoana serioasa, dornica de munca
-Calificare in confectii, experienta anterioara
-Programul este L-V intre 08-16:00 + o zi de sambata pe luna intre 08-15:30
-Postul este in zona Gara Obor, Bucuresti

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant si mediu de lucru placut
-Cazare pentru persoanele din afara orasului.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV pe adresa anamagdalenahr@gmail.com sau recrutare@solutiiresurseumane.ro sau mesaj text la nr. 0723868613 cu textul "Confectioner".

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.
Mai multe despre noi la: www.solutiiresurseumane.ro.