Confectioner-modelier

SC CREATIV MODA SRL

13-04-2010 | EXPIRA LA 19-04-2010

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atelier in Bucuresti, zona Iancului-Pantelimon, 3 angajate, cautam o persoana capabila sa realizeze hainute pentru bebelusi cap-coada, serii foarte mici. Ne dorim in echipa o doamna cu mare drag de lucru si simt estetic.


CERINTE

Atelier in Bucuresti, zona Iancului-Pantelimon, 3 angajate, cautam o persoana capabila sa realizeze hainute pentru bebelusi cap-coada, serii foarte mici. Ne dorim in echipa o doamna cu mare drag de lucru si simt estetic.


BENEFICII OFERITE

Atelier in Bucuresti, zona Iancului-Pantelimon, 3 angajate, cautam o persoana capabila sa realizeze hainute pentru bebelusi cap-coada, serii foarte mici. Ne dorim in echipa o doamna cu mare drag de lucru si simt estetic.


DESCRIEREA FIRMEI

Societatea produce articole textile sub marca Demetria, importa jucariile Playgro si realizeaza comert electronic prin magazine virtuale destinate bebelusilor si proaspetelor mamici.