Conducator auto ( Sofer protocol )

SMART FUTURE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea in siguranta si cu maxima responsabilitate a tuturor comenzilor venite din partea dispeceratului.
Pastrarea unei atitudini pozitive si a unui comportament civilizat in prezenta clientilor.
Dobandirea si prefectionarea unui stil de condus defensiv.
Ajutor la acomodarea pasagerilor ( preluarea bagajelor, deschis/inchis usa)
Atributiile specifice unui conducator auto ( foi parcurs, alimentat, curatentie autoturism)

CERINTE

Persoana amabila, calma
Spirit organizatoric
Cunostinte medii/avansat a limbii engleze
Bun cunoscator al obiectivelor turistice din Bucuresti, sedii companii, hoteluri, etc.
Posesor permis minimum 3 ani
Dispus la deplasari in tara sau strainatate, lucru in week-end, servicii de noapte/dimineata

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu
Telefon
Internet

Servicii de tranport si transfer aeroport pentru companii efectuate cu autoturisme si minivanuri MB.