Conducator AUTO (Sofer)

VMS Vehicle Management Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sofer:
- Conduce un autoturism de ultima generatie, clasa executive;
- Desfasoara curse in Bucuresti, aeroport sau interueban
- Preia pasageri de la locatii comunicate inclusiv aeroport;
- Asista pasagerii la acomodarea in autoturism, preia bagajele acestora (responsabilitiati protocol);
- Raspunde tuturor intrebarilor legate de traseu, destinatie, obiective;
- Tine legatura cu dispeceratul si completeaza formulare specifice activitatii;
- Mentine curatenia autoturismului.

CERINTE

Candidatul ideal va fi:
- Organizat, punctual, perseverent;
- Sociabil, cu prezenta placuta, comunicativ;
- Detine permis auto cat .B de minim 1 an;
- Bun cunoscator al traficului din Bucuresti (strazi, zone , cartiere, rute alternative etc.);
- Va avea minime cunostinte tehnice auto;
- Va cunoaste limba engleza cel putin la nivel baza conversationala.

Cityshuttle - www.cityshuttle.ro - unul dintre serviciile companiei VMS-Vehicle Management Systems consta in deplasari auto prompte si sigure, clasa business in Bucuresti aeroport sau interurban, cu autoturisme clasa executive de ultima generatie. Serviciul este disponibil numai in baza unui contract semnat intre companiile client si Vehicle Management Systems.