CONDUCATOR AUTO - BUCURESTI

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurare transport marfa si personal in Bucuresti si in tara
- Asigurare transport documente banca si clienti/furnizori
- Asiguarare transport intern in cadrul companiei

CERINTE

- Studii medii
- Carnet conducere B,C, C+E, D
- Experienta conducere auto minim 5 ani
- Fara cazier

Profilul candidatului ideal:
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Proactiv, organizat, capabil sa gaseasca solutii
- Dinamic, energic, corect

BENEFICII OFERITE

- Salariul brut, tichete de msa,
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie multinationala
- Mediu de lucru stimulativ

Numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea participarii la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Clientul nostru este o importanta companie multinationala producatoare de servetele si produse din hartie pentru igiena, a carei strategie de dezvoltare si expansiune in tara noastra este stimulata de integrarea Romaniei in Uniunea Europeana incepand cu 2007.