Conducator Auto

GIM ROM HOLDING SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului:
- are rolul de a asigura transportul documentelor la banci, posta, autoritati locale
- deplasari in interes de serviciu

Relatii ierarhice :
-se subordoneaza Managerului Departamentului Administrativ

CERINTE

Educatie:
- Bacalaureat
- Posesor carnet de conducere categoria B

Experienta:
- Minim 3 ani de conducerea autoturismului

Cunostinte
- Mecanica auto
- Limba engleza
- MS Word

- Persoana dinamica
- Fara cazier

Procesul de selectie cuprinde urmatoarele etape :
-analiza CV-ului
-interviul de verificare a gradului de corespondenta generala a candidatului cu profilul firmei,sustinut cu un reprezentant al Departamentului Resurse Umane;
-interviul de verificare a experientei cu managerul departamentului in cadrul caruia exista postul vacant.

Selectia in vederea interviului se face pe baza criteriilor mentionate in anuntul de angajare.Numai candidatii selectati vor fi contactati.

BENEFICII OFERITE

Oferta de angajare va fi adresata candidatului care intruneste in cea mai mare masura cerintele mentionate si va cuprinde:
a)salariul net aferent postului vacant,conform grilei S.C. GIMROM Holding SA;
b)tichete de masa, acordate in baza Legii nr.142/1998.