CONDUCATOR AUTO

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurare transport personal de conducere in Bucuresti si pe relatia Bucuresti/Constanta si retur
- Asigurare transport documente banca si clienti/furnizori
- Asigurare transport marfuri volum mic
- Asiguarare transport intern in cadrul companiei

CERINTE

- Studii medii
- Carnet conducere B,C, C+E
- Experienta conducere auto minim 5 ani
- Cunostinte limba engleza ¿ nivel mediu
- Domiciliul in Bucuresti

Profilul candidatului ideal:
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Proactiv, organizat, capabil sa gaseasca solutii
- Dinamic, energic, corect

BENEFICII OFERITE

- Salariul brut, tichete de masa
- Mediu de lucru stimulativ

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Clientul nostru, companie multinationala, este cel mai important producator de etichete din plastic si hartie pentru ambalaje, din Romania si Europa Centrala si de Est. Strategia de dezvoltare, consolidare si expansiune in tara noastra este stimulata de integrarea Romaniei in Uniunea Europeana incepand cu 2007.

www.romaxconsulting.ro