Concesionari Nationali Romania si Europa

Caico

Job expirat

RESPONSABILITATI

Apare un nou loc de munca:
Operatorul de retea mobila pentru prevenirea coliziunilor intre autovehicule.
Asociatia Non-profit Drivetelecom, cauta in Romania si in Europa, Concesionari Nationali pentru formarea noii retele de distributie.
Se ofera % maxim pana la 20.000 euro/luna.
Informatii la: info@caicodrive.com

CERINTE

La fiecare abonament incheiat primesti comision in functie de realizari.
Pe masura ce numarul de abonamente incheiate creste, veniturile obtinute se inmultesc.
Toata procedura este una usoara, flexibila, ce-ti permite sa-ti organizezi timpul asa cum doresti. Cu fiecare persoana inscrisa iti maresti veniturile.
Vei primi indrumare pentru orice nelamurire.
Daca esti interesat sa devii concesionar al retelei mobile pentru prevenirea coliziunilor intre autovehicule, acum e momentul!

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

telecomunicatii