Concesionar de Franciza pentru Bucuresti si imprejurimi

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Importanta si pozitia pe piata a clientului nostru, care opereaza intr-o piata in continua crestere, ofera candidatilor cu spirit antreprenorial sanse unice de dezvoltare a unei afaceri pe cont propriu.

Scopul Postului:

Construirea si dezvoltarea companiei in Romania

Responsabilitati:

Dupa o pregatire prealabila amanuntita (training) in cadrul firmei, in centrul responsabilitatilor va sta construirea si dezvoltarea afacerii in Bucuresti si imprejurimi.

- angajarea, pregatirea si conducerea sefilor de echipa, a consultantilor teritoriali, a personalului care asigura curatenia si a colaboratorilor;
- asigurarea standardului de calitate;
- mentinerea legaturii cu clientii;
-realizarea planului de achizitii, a planului de profit si costuri precum si a cifrei de afaceri;
- responsabilitati administrative si organizatorice;

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic;

- un avantaj il constituie experienta de minimum 5 ani in domeniul serviciilor de curatenie pentru birouri, case particulare si alte obiecte imobiliare;

- persoana motivata, capabila sa conduca prin exemplu si cooperare la sarcinile pe care le atribuie colaboratorilor;

- capabila de a-si gasi colaboratorii, de a-i motiva si conduce catre reusita; initiativa proprie si spirit antreprenorial;

- rezistenta si placere de a lucra independent precum si o mare implicare si disponibilitate pentru un program flexibil de lucru;

- tratarea clientilor cu profesionalism ¿ orientare catre dorintele clientilor;

-mentinerea normelor de calitate, cat si a normelor necesare desfasurarii activitatiilor zilnice;

- abilitati de comunicare scrisa si orala in limbile romana si engleza; un avantaj il constituie cunoasterea limbii germana.

BENEFICII OFERITE

Se ofera sprijin in toate activitatiile, atat cele organizatorice cat si cele orientate spre achizitii si se ofera posibilitatea de a obtine si dezvolta o afacere pe cont propriu avand o baza sigura.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita cv-ul detaliat.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.