Compensation & Benefits Manager

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Propune si monitorizeaza politica salariala a companiei, in conformitate cu regulile grupului;
- Participa la sondaje pe teme salariale si analizeaza rezultatele acestora;
- Asigura respectarea termenelor de plata a salariilor si este responsabil pentru corectitudinea datelor din sistemul informatic;
- Elaboreaza analize statistice si rapoarte;
- Coordoneaza administrarea bazei de date de resurse umane;
- Asigura respectarea legislatiei in vigoare;
- Coordoneaza echipa de administrare si salarizare a personalului.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Experienta similara de minim 5 ani in cadrul unei companii multinationale;
- Cunostinte solide in domeniul salarizarii si administrarii resurselor umane;
- Bune cunostinte de engleza si/ sau franceza;
- Autonomie, rigoare, capacitate de organizare, capacitate de a lua decizii;
- Capacitate de analiza si sinteza, spirit de observatie, flexibilitate spirit de echipa.

Renault Technologie Roumanie este noul centru de de inginerie Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.