distribuitor purificator apa

International Company Exports

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Distribuitorul in vânzari directe asigura promovarea si vânzarea directa a marfurilor si serviciilor ce fac obiectul ofertei comerciale a organizatiei;
- Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti.
- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;

CERINTE

Absolvent / a studii medii / superioare (avantaj pentru absolventii de marketing sau management);
- Îsi stabileste prioritatile în raport cu cerintele potentialilor clienti si Directorului de vânzari si achizitii;
- Disponibil pentru deplasari intern / extern.
- Minim 1 an de experienta în munca pe o pozitie similara;
- Posesor permis de conducere – categoria B si auto personal ( constituie un avantaj )

BENEFICII OFERITE

SALARIUL SE OBTINE DIN COMISIOANE IN URMA NEGOCIERII SI INCHEIERII CONTRACTELOR.
Sunt oferite training-uri de specialitate gratuite.
Sunt oferite bonificatii speciale (bonus,extrabonus si tombola - in functie de numarul vanzarilor).
Scopul oricarui agent de vanzari este de a se autodepasi pentru a castiga bani multi.
Este oferit suport logistic gratuit.
Este oferit un INFO JOB pentru a afla mai multe despre acest job extrem de interesant si placut.

Oferim posturi de agenti vanzari directe si agenti sondaje de opinie in Bucuresti, program flexibil, 4 ore/zi, comisioane in functie de contractele incheiate. Doar persoane foarte serioase, responsabile, corecte, active,energice,dornice de munca si de castiguri mari. Doritorii se vor adresa in scris la email: constantiniorguandreianu@rocketmail.com trimitand un CV