Commercial Specialist

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aplicarea principiilor și politicilor firmei în domeniul achizițiilor, apărând în orice situație interesele acesteia
- Asigurarea că toate solicitările interne de achiziționare de produse sau servicii sunt prelucrate în mod corespunzător și la timp
- Prezentarea superiorului într-o manieră clară și structurată toate solicitările de achiziționare
- Asigurarea primirii feedbackului din partea superiorului pentru fiecare solicitare înaintată spre analiză și aprobare
- Transmiterea către persoanele vizate toate indicațiile superiorului cu privire la procesul de achiziționare
- Oferirea de soluții optime de realizare a oricărui tip de achiziție
- Supervizarea fiecărei achiziții în parte și intervenirea pentru rezolvarea oricărui tip de problemă care poate apărea în procesul de achiziție
- Supervizarea semnării contractelor aferente produselor / serviciilor care se achiziționează.
- Asigurarea finalității fiecărei achiziții realizate de către companie

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experiență de minimum 2 ani în vânzări, achiziții sau comerț;
- Capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare;
- Abilități de negociere;
- Atitudine flexibilă;
- Bune abilități de planificare și organizare.

BENEFICII OFERITE

- Cultură organizaţională orientată către profesionalism și dinamism
- Mediu organizaţional plăcut
- Posibilitatea de afirmare și acces la activităţi complexe

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)