COMMERCIAL OFFICER

TCFinancialcontab SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru FUTURE REAL ESTATE, recrutam candidate dinamice si motivate sa isi asume urmatoarele responsabilitati:

- Asigura activitatea de organizare a agendei echipei de vanzari cu diplomatie si profesionalism, promovand si reprezentand imaginea companiei;
- Indeplineste si administreaza proiecte independent;
- Rezolva proactiv sarcinile administrate;
- Asigura circuitul documentelor in companie si genereaza rapoarte de activitate.

CERINTE

- Experienta relevanta pe un post similar de minim 1 an reprezinta un avantaj;
- Studii superioare absolvite sau in curs de absolvire (forma de invatamant la distanta sau fara frecventa);
- Abilitati operare PC (Outlook, Word, Excel, Power Point);
- Abilitati excelente de comunicare in limba romana si engleza;
- Persoana executiva, organizata, dinamica, multitasking;
- Permis conducere;
- Prezenta agreabila, profesionista si diplomata;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati reale de dezvoltare profesionala intr-un domeniu de activitate dinamic;
- Posibilitatea de a lucra in cadrul unei echipe profesioniste si intr-un mediu de lucru placut;
- Pachet salarial atractiv.

Pentru mai multe detalii despre compania angajatoare accesati www.flamingogarden.ro