COMMERCIAL DEPUTY MANAGER

RODIPET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-raspunde de atingerea obiectivelor stabilite de catre conducerea companiei;
-raspunde de mentinerea unor bune relatii cu toti clientii;
-elaboreaza impreuna cu managementul companiei targetul de vanzari tinand seama de strategia de dezvoltare a companiei;
-analizeaza piata produselor de presa si non-presa si previzioneaza directiile de dezvoltare ale companiei;
-evalueaza periodic activitatea salariatilor din subordine;

CERINTE

-studii superioare marketing-management;
-bune cunostiinte de limba engleza;
- abilitati de negociere
- capacitate de analiza si sinteza
- rezistenta la lucrul in conditii de stres si intr-un ritm dinamic

Suntem cea mai mare companie de distribu¿ie de presa si produse complementare din România, singurul transportator si distribuitor care aprovizioneaz¿ zilnic Bucurestiul si toate jude¿ele tarii. Scopul nostru este sa promovam si sa fim reprezenta¿i de oameni care g¿sesc solu¿ii excelente si unice.

In prezent compania se afla in plina campanie de dezvoltare, se diversifica gama de produse si se extinde reteaua de distributie. Serviciile noastre solicita din partea echipei standarde inalte de calitate care pot fi obtinute printr-o excelenta comunicare si suport logistic si tehnic performant.

Noii membrii ai echipei vor deveni parte integranta a unui concern care valorizeaza satisfactia angajatilor si rasplateste performanta.