Collection Officer

SC HR SERVICES & SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea de apeluri catre clientii restantieri in vederea obtinerii de promisiuni de plati;
- urmarirea promisionilor de plata obtinute;
- receptionarea apleurilor de la clientii restantieri si oferirea de informatii referitoare la sumele restante;
- indtroducerea cu acuratete a informatiilor in baza de date;
- diverse activitati admnistrative.

CERINTE

- disponibilitate pentru un program full time;
- studii medii sau superioare;
- experienta intr-un departament de collection de minim 1 an de zile;
- foarte bune abilitati de utilizare a calculatorului;
- cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pentru perioada nedeterminata, salariu fix, comison conform realizarii obiectivelor, bonuri de masa, asigurare medicala, drepturi conform Codului Muncii

Fondata in anul 2004, HR SERVICES & SOLUTIONS este o companie care ofera servicii de recrutare si selectie de personal, precum si servicii de executive search, caracterizate prin integritate si confidentialitate depline. Cheia succesului nostru consta in evaluarea corecta a nevoilor partenerilor nostri si identificarea talentelor de top. Noi cautam lideri care sunt vizionari si care pot conduce oamenii cu pasiune.