Collection Officer

SC HR SERVICES & SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea clientilor in vederea obtinerii de promisiuni de plata;
- Negocierea unor termene de plata si reesalonarea datoriilor;
- Actualizarea permanenta a bazei de date cu informatii despre stadiul procesului de recuperare;
- activitati de raportare periodica;
- diverse activitati administrative.

CERINTE

- studiile superioare finalizate reprezinta un avantaj
- experienta in activitati de collection minim 6 luni este obligatorie
- cunostinte PC
- cunostinte limba engleza;
- excelente abilitati de comunicare, relationare si negociere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv, bonuri de masa, bonusuri in functie de sumele recuperate, contract de munca pe perioada nedeterminata

Fondata in anul 2004, HR SERVICES & SOLUTIONS este o companie care ofera servicii de recrutare si selectie de personal, precum si servicii de executive search, caracterizate prin integritate si confidentialitate depline. Cheia succesului nostru consta in evaluarea corecta a nevoilor partenerilor nostri si identificarea talentelor de top. Noi cautam lideri care sunt vizionari si care pot conduce oamenii cu pasiune.