Colaboratori proiect

SM MEDIA MARKET ACCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentantii unui proiect in curs de implementare cauta tineri ingeniosi,creativi care sa fie interesati de rezultatele muncii lor.

CERINTE

-persoane intreprinzatoare, deschise, orientate catre rezultate, motivate,dinamice;
-aplicabilitate practica a ideilor;
-experienta de munca in cadrul a diferite fundatii;

BENEFICII OFERITE

Bonusuri in functie de realizari;
Posibilitate avansare.

Productie Publicitara si Print Digital. Toata gama de productie publicitara tipar offset si web design.

Folosind propriile pareri asupra perceptiei propriului brand, poate pune in dificultate o strategie de brand,
bine pusa la punct, chiar de la primii pasi.
Parerea consumatorilor sau posibililor consumatori reprezinta un element critic in testarea si dezvoltarea unui brand.
In linii mari, pentru ca branding-ul sa poata maximiza cota de piata si veniturile, un brand trebuie:
- sa identifice nevoile sau pietele cu potential crescut de castig
- sa fie unic
- sa fie coerent
- sa fie un factor puternic de motivare pentru clientii potentiali si existent