colaboratori pentru distributie software

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Venit suplimentar in timpul liber, nemotivat de un program fix.

Principalele responsabilitati
- cautarea firmelor ce doresc realizarea diverselor programe sau site-uri web
- cautarea acestora nu se limiteaza l resursele informatice, putand consta si in deplasare pe teren.
- pentru programele sau site-uri ce exista deja in portofoliu prezentare ca varianta potentialului client

Avantaje : Nu exista orar fix. Puteti lucra in ce zi doriti si cand doriti pentru ca plata se va face dupa ce clientul primeste software-ul.

Acesta este un job de colaborare insemnand ca nu exista un salariu incasarile fiind facute in functie de numarul de clienti ce semneaza un contract de realizare de software .

Atunci cand gasiti un potential client ma puteti contacta pe mail pentru a stabili o intalnire cu el si inainte cu dumneavoastra pentru detalii.

Alegerea candidatilor nu se liminteaza la un numar maxim, urmand sa fie delimitat pe parcurs.

CERINTE

Cunostinte minime de operare pe calculator, conexiune la internet pentru trimitere mail-uri de 2-3 ori pe saptamana.

Word, Excel

BENEFICII OFERITE

Plata se face procentual din valoarea comenzii si incepe cu 10%.

Aceasta se va face dupa terminarea proiectului si incasarea facturii de la cumparatorul software-ului.