Colaboratori imobiliari

Daniele

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va doriti un loc de munca unde sa lucrati doar pentru dumneavoastra? Vreti un program flexibil si o echipa tanara care sa va indrume?
Compania Neoland Real Estate, cu o experienta de peste 8 ani in piata imobiliara va ofera aceasta sansa!
-Oferim 100% comision pentru brokeri din toate tranzactiile incheiate!
-Accesul la softuri specializate in imobiliare,in care dvs veti putea adauga un numar nelimitat de oferte;
-Posibilitatea de a va promova ofertele prin feed automat, lucru care va permite transferarea automata a ofertelor dvs direct pe portaluri online, de ex: Imopedia.ro, www.neolandinvest.ro, economisind astfel, timp pretios;
Posibilitatea de promovare a ofertelor cu ajutorul sistemelor Top Listing si a pachetelor de promovare pe primele pagini ale site-urilor de profil;
Servicii de consultanta si secretariat
In schimbul acestor servicii, dvs ar trebui sa platiti un abonament lunar, dar toti banii pe care ii realizati din tranzactiile imobiliare raman la dumneavoastra!
Noi suntem o companie cu peste 8 ani experienta pe piata imobiliara.
Pentru mai multe informatii sunati la 0749187744 sau trimiteti cv la adresa office@neolandinvest.ro

CERINTE

-persoana punctuala, atenta la detalii, comunicativa
- experienta in domeniu constituie un avantaj
-cunostinte de operare PC la nivel mediu

DESCRIEREA FIRMEI