Colaboratori/ freelanceri in proiecte de recrutare

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

EuroTriade cauta colaboratori in proiecte de recrutare specialisti si management

EuroTriade este o companie specializata in servicii de recrutare specialisti, middle si top management pentru mediul industrial. Clientii nostri sunt companii multinationale din mediul industrial si automotive.

In ce consta colaborarea?
EuroTriade:
Realizeaza partea comerciala (obtine proiectele)
Stabileste profilul cu clientul, determina strategia de recrutare si modalitatea optima de cautare.
Ofera suport colaboratorului pentru o buna intelegere a profilului si a modalitatii optime de cautare.
Oferta modelul de format in care trebuie prezentati candidatii.
Valideaza potrivirea candidatilor prezentati de catre freelanceri
Acompaniaza clientul si candidatul pana la faza finala de recrutare.
EuroTriade face plata pe proiect in functie de nivelul la caee a ajuns proiectul (demarare cautare, faza de shortlist sau plasare)

Colaboratorul/ freelancer-ul:
Realizeaza cautarea in functie de profilul definit folosind propriile surse.
Conduce interviurile cu candidatii.
Scrie raportul despre candidat in formatul EuroTriade.
Furnizeaza lista candidatilor care se potrivesc cu profilul.

CERINTE

Cum vedem profilul tau?
Lucrezi intr-o companie de recrutare si iti doresti un venit suplimentar
Esti freelancer in recrutare
Ai o firma mica de recrutare si vrei o colaborare cu alte firme

BENEFICII OFERITE

Te intereseaza? Trimite-ne CV si scrisoare de motivatie + portofoliul tau si scrisorile de recomandare la adresa office.romania@eurotriade.com
Putem lua in considerare doar candidaturile complete.

Sibiu, General Magheru, Nr 17

Mai multe detalii despre noi:
site: http://new2.eurotriade.com/
blog: http://blog.romania.eurotriade.com/
facebook: EuroTriade-Romania

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Manager Productie, Logistica (Management, Specialisti), Calitate (Management, Specialisti) in locatii precum Brasov, Craiova, Timisoara, Arad, Sibiu, judetul Alba.

Detalii: www.eurotriade.com

Va recomandam sa trimiteti CV-ul dvs. pe adresa: contact.romania@eurotriade.com pentru o mai buna rezolutie a acestuia.

Freelanceri/ propuneri de afaceri- office.romania@eurotriade.com

[!] Program de recomandari. Cunosti pe cineva potrivit pentru unul dintre posturile noastre? Trimite datele de contact sau CV-ul acestuia si noi te premiem. http://blog.romania.eurotriade.com/?p=71