Colaboratori asigurari locuinte

infopagini srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colaboratori pentru cea mai mare oportunitate financiara a anului, Reforma asigurarilor obligatorii de locuinte. Oferim comisioane dinamice atractive si instruire alaturi de partenerul nostru Astra Asigurari

CERINTE

- lucru in echipa
- abilitati de comunicare
- perseverenta
- incredere
- flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Cei mai buni colaboratori vor avea acces la competitiile noastre unde se pot castiga:
- premii;
- excursii,
- seminarii extra,
- stil de viata.

Suntem un Grup de companii care OFERIM Traininguri, Seminarii de Dezvoltare personala si profesionala adica partea de instruire si dezvoltare, Ajutandu-va SA FRUCTIFICATI O SERIE DE OPORTUNITATI FINANCIARE:
Reforma Imobiliara/Sanatatii, publicitate - promovare de imagina online si alte proiecte financiare nationale si internationale.
Deviza noastra:
Pregatire/Instruire/Dezvoltare + Oportunitate = SUCCES