Colaboratori - Agenti Vanzari

SC TURISM & FUN Adv SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

TFA advertising este o agentie de publicitate axata in exclusivitate pe publicitatea online.
Posturile vacante sunt cele de colaboratori - agenti vanzari pentru vanzarea serviciilor oferite de Turism&Fun adv SRL prin intermediul retelei de site-uri proprii. Tipul de job poate fi Part/time sau full time, pe baza de contract de colaborare.

Gama de servicii pe care TVA advertising le efectueaza curprinde:
-pagini de prezentare;
-bannere si campanii publicitare;
-sedinte foto;
-clipuri video de prezentare;
-articole de PR, advertoriale pentru un anumit produs;
-alte servicii de publicitate;

CERINTE

- munca de teren
- abilitati de comunicare si negociere
- analiza permanenta a pietei ( segmentului respectiv )
- cunoasterea concurentei
- permanenta comunicare intre dvs ca si agent si conducerea TFA adv.

BENEFICII OFERITE

Modalitate de plata : salariu fix + comision

Agentie de publicitate exclusiv online cu retea de site-uri proprii din domeniile turism & timp liber