Colaborator vanzari sisteme internet fara fir WAN

Bit Telecom

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colaboratori din toata tara, pentru un proiect pilot, de oferire de solutii WAN, in diverse localitati. Routerle, folosesc cea mai noua tehnologie, au raza de furnizare mult mai mare decat routerele clasice.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana sociabila, careia ii place sa comunice.
Sa aiba placerea de a lucra si de a pune entuziasm in ceea ce face.

BENEFICII OFERITE

- bonusuri atractive
- sanse reale de promovare
- training permanent

DESCRIEREA FIRMEI

Grupul de firme Bit Telecom inca
de la inceputurile sale a dorit sa aduca in casele clientilor sai cele mai noi si competitive produse din domeniul telecomunicatiilor. Sediul principal este la Suceava si avem deschise peste 26 de filiale in tara din care cea mai importanta este la Bucuresti.
Am fost primul dealer Panasonic, fiind cel care am deschis calea centralelor de abonat Panasonic in cele mai importante institutii administrative din Romania.