colaborator vanzari produse cosmetice

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonator retea al firmei ABC Cosmetics (REFAN) caut parteneri pentru a intra in afacere si a ne extinde in toata tara. Echipa de incredere din care fac parte lucreaza impreuna cu mine si ne ajutam reciproc sa realizam un castig care sa ne linisteasca. ALATURA-TE NOUA! Daca vrei sa fii piesa de baza din retea in orasul tau nu ezita sa ma contactezi. Castigurile variaza de la cateva sute de euro pana la mii de euro.

CERINTE

vanzari produse cosmetice si dezvoltarea afacerii prin inscrierea de noi membrii

BENEFICII OFERITE

Aveti reducere la produsele cumparate, aveti reducere de ziua de nastere, aveti bonus la alti 6 membrii inscrisi si de asemenea aveti procent din valoarea produselor vandute atat dvs cat si membrii pe care i-ati inscris, deci poti primi ajutorul celor de sub nivelul dvs sau deasupra. Foarte atractiv.

vanzari produse cosmetice naturale sau inscrieri colaboratori care vor sa-si dezvolte propria afacere in cercul de cunoscuti sau pe net. Castig garantat.